Pielęgnacja do podłóg lakierowanych

L92 Fitpolish

L 92 FITPOLISH

Bezbarwny, rozpuszczalnikowy środek do czyszczenia i pielęgnowania lakierowanych, olejowanych lub woskowanych parkietów, jak również do innych podłoży odpornych na rozpuszczalniki (kamień, tworzywo sztuczne itp.). Zawiera wosk z dodatkiem surowców naturalnych. L 92 ma wyjątkowo dużą skuteczność pielęgnacyjną i po jego naniesieniu, powierzchnię należy wypolerować.


L93 Everclear

L 93 EVERCLEAR

Wodny, antypoślizgowy środek do czyszczenia i pielęgnacji lakierowanych parkietów, PCV, linoleum i posadzek kamiennych. Łatwy sposób nakładania, bez smug i bez konieczności polerowania. Występuje w wersji półmat i mat.

L93 Everclear Stop

L 93 EVERCLEAR    Stop i Antystatik

Specjalistyczny, wodny, antypoślizgowy środek o własnościach jak L 93 Everclear, spełniający normę DIN 18032 antypoślizgową dla parkietów sportowych (STOP), oraz odprowadzający ładunki elektryczne (ANTYSTATIK) zalecany wszędzie tam, gdzie niepożądane jest gromadzenie się ładunków statycznych np. w pracowniach komputerowych.

L94 Cleaner

L 94 CLEANER

Wodny środek do gruntownego czyszczenia podłóg pielęgnowanych L 93 EVERCLEAR.

L 94 CLEANER

Wodny środek do gruntownego czyszczenia podłóg pielęgnowanych L 93 EVERCLEAR.

Fill and Finish

FILL & FINISH

Środek pielęgnacyjny na bazie modyfikowanych olejów roślinnych
i wosków stworzony specjalnie do pierwszej pielęgnacji fabrycznie lakierowanego parkietu warstwowego. Zabezpiecza przed wnikaniem wody w niepokryte lakierem płaszczyzny boczne i czoła parkietu gotowego.