Grunty

Maximus Aqua Grund

Maximus AQUA GRUND

Wodny lakier podkładowy. Maximus Aqua Grund służy do gruntowania drewna przed lakierowaniem lakierami wodnymi Maximus 2K Top Line, Maximus Perfect Line i Maximus Optimal Line. Szybko schnie , charakteryzuje się minimalnym sklejaniem bocznym. Zachowuje naturalny kolor drewna.

Maximus Spezial Grund

Maximus SPEZIAL GRUND

Szybkoschnący grunt alkoholowy. Maximus Spezial Grund służy do gruntowania drewna, szczególnie nadaje się przy renowacji starych podłóg i drewna egzotycznego, także na silnie chłonących gatunkach. Szybko schnie, charakteryzuje się brakiem sklejania bocznego. Podkreśla kolor drewna.

MAXIMUS GD - Grunt dyspersyjny silnie penetrujący

Do gruntowania pylistych i wsiąkliwych podłoży z cementu po rozcieńczeniu wodą. Wzmacnia powierzchnię, ogranicza porowatość i polepsza przyczepność klejów Maximus - D, D TOP i D Listoni. Przed klejeniem, podłoże musi całkowicie wyschnąć. Nie stosować do klejów żywicznych, poliuretanowych i poliuretanowo-epoksydowych. Opakowanie: 5 i 10 l.

MAXIMUS GR - Grunt rozpuszczalnikowy silnie penetrujący

Do gruntowania pylistych i wsiąkliwych podłoży z cementu i anhydrytu. Wzmacnia powierzchnię, ogranicza porowatość i polepsza przyczepność kleju. Maximus R i Maximus WFP. Przed klejeniem, podłoże musi całkowicie wyschnąć. Opakowanie: 5 i 10 l.

MAXIMUS GP - Grunt poliuretanowy

Do gruntowania pylistych i wsiąkliwych podłoży z cementu i anhydrytu. Wzmacnia powierzchnię, ogranicza porowatość i polepsza przyczepność kleju Maximus PU, Maximus PU 501, Maximus PU EKO i Maximus 1K-PU. Może stanowić barierę przeciw wilgoci resztkowej (do 4,5%) podłoży cementowych. Po zmieszaniu z piaskiem daje szybkoschnącą, bardzo wytrzymałą zaprawę do prac naprawczych podłoży. W przypadku potrzeby rozcieńczenia stosować Maximus S-PU. Opakowania: 5 i 10 l.

MAXIMUS S-PU - Rozcieńczalnik

Rozcieńczalnik do gruntu poliuretanowego Maximus GP. Opakowania: 5 i 10 l.